Педагоги ліцею обрали підручники для 11 класів на 2024-2025 навчальний рік

Протокол засідання педагогічної ради

засідання педагогічної ради

25.03.2024     №  9

Голова –   Шкурапет Н.І .

Секретар – Приходько Т.Т.

Присутні:     особи  (лист реєстрації додається)

Порядок денний:

1. Про здійснення вибору та замовлення підручників для 11 класу.

Доповідач Ніщименко С.М., заступник директора з НВР

1. Про затвердження підвищення кваліфікації педагогічних працівників у березні 2024 року

Доповідач Ніщименко С.М., заступник директора з НВР

1. Слухали: Ніщименко С.М., заступника  директора з НВР, яка повідомила про те, що відповідно до листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації від 07.03.2024 № 01-33/1189 «Про проведення конкурсного відбору підручників для учнів 11-го класу» та листа Міністерства освіти і науки України від 26 лютого 2024 року № 1/3279-24  «Про забезпечення виконання наказу МОН від 02 жовтня 2023 року № 1186 (зі змінами) та від 05.02.2024 № 123», розпочато конкурсний відбір підручників для учнів 11-х класів. З метою організації прозорого вибору вчителі ліцею ознайомилися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 11 класів. 25 березня 2024 року вчителі із переліку підручників здійснили вибір підручників з кожної назви (додаток 1).

Постановили:

1. Схвалити вибір підручників з кожної назви.

2. Ніщименко С.М., заступнику директора з НВР, оформити в паперовому вигляді та засвідчити підписом директора результати вибору та замовлення проєктів підручників за формою.

До 26 березня 2024 року

3. Михайловій О.Ю., заступнику директора з НВР, заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників (додаток 2) з використанням модуля прозорого вибору підручників на базі інформаційно-комунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти».

До 26 березня 2024 року

4. Золоташко Я.В., педагогу-організатору, оприлюднити на сайті Харківського ліцею №14 протокол педагогічної ради щодо вибору підручників для 11 класів, результати вибору та замовлення підручників .

08 квітня 2024 року

5. Ніщименко С.М., заступнику директора з НВР, передати результати вибору та замовлення проектів підручників для 11 класів у паперовому й електронному вигляді до Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради.

До 28 березня 2024 року

1. Слухали: Ніщименко С.М., заступника  директора з НВР, яка повідомила про те, що відповідно до Постанови КМУ від 21.08.2019 р. №800 (зі змініми) «Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗЗСО» подали клопотання у березні на затвердження годин підвищення кваліфікації 63 педагогічних працівники, надано 128 сертифікатів. Педагоги прослухали вебінари, взяли участь в інтернет конференціях, пройшли тренінги, курси підвищення кваліфікації на різних платформах, що мають КВЕД. (Додаток 2). Крім того
    Сіряк Г.В., учитель мистецтва, Устімчук К.І., Юрченко Т.І., учителі предмета «Здоров’я, безпека та добробут», Дубініна І.В., учитель історії, підвищили кваліфікацію в КВНЗ «ХАНО», що не потребує затвердження.

Постановили:

1. Визнати результати підвищення кваліфікації зазначених у Додатку 2 педагогів.
  2. Ніщименко С.М., заступнику директора з НВР, зарахувати години підвищення кваліфікації до атестації.

Голова педагогічної ради                                                   Наталія ШКУРАПЕТ

Секретар педагогічної ради                                               Тетяна ПРИХОДЬКО

Вибір та замовлення підручників для 11 класів учителями

КЗ «Харківський ліцей  № 14 Харківської міської ради»